Vita vastgoed

Baronielaan 179

4818 PG BREDA

T 06-46191826

info@vitavastgoed.nl

Aan de Stegge Ontwikkeling & Bouw

Aan de Stegge Ontwikkeling & Bouw is bouwer van ’t Kwartier en partner in onze projecten Bosschenhof, De Witte Poort en Made Oost. www.adsr.nl

Alfa Makelaardij

Alfa Makelaardij is de verkopend makelaar van De Witte Poort. www.alfamakelaardij.nl

ASVB

Vita is gelieerd geweest aan ASVBwww.asvb.nl

Bernardus Wonen

Bernardus Wonen is partner van Vita Vastgoed in ons project Bosschenhof www.bernarduswonen.nl

Bon Makelaardij

Bon Makelaardij is de verkopend makelaar van Bosschenhof. www.bonmakelaardij.nl

gemeente Boxtel

In samenwerking met de gemeente Boxtel wordt op dit moment gewerkt aan de verdere planvorming van De Witte Poort. www.boxtel.nl

Condor Bouwadvies

Condor Bouwadvies is de architect van ‘t Kwartierwww.condorbouwadvies.nl

gemeente Dongen

Projectinformatie over het project ’t Kwartier vindt u op de site van de gemeente Dongen onder Woningbouwprojecten > Dongen > Bolkensteeg.www.dongen.nl

gemeente Drimmelen

Projectinformatie over het plan Made Oost vindt u op de site van de gemeente Drimmelen onder Woningbouwprojecten > Made > Plan Made Oost.www.drimmelen.nl

DWV woningcorporatie

De DWV woningcorporatie is partner van Vita Vastgoed in ons project ‘t Kwartierwww.dwv.nl

gemeente Halderberge

De gemeente Halderberge heeft project Bosschenhof het nummer 405 meegegeven. Onder dit projectnummer vindt u informatie op de gemeentesite over het project.www.halderberge.nl

Kanters Makelaardij

Kanters Makelaardij is de verkopend makelaar van ‘t Kwartierwww.kantersmakelaardij.nl

Quadrant Architecten

Quadrant Architecten is de architect van De Witte Poort. www.qarch.nl

gemeente Rucphen

In samenwerking met de gemeente Rucphen is het beeldkwaliteitsplan van “Kies uw Stijl”vastgesteld. www.rucphen.nl

Stijlwonen

Stijlwonen is partner van Vita Vastgoed in de ontwikkeling en realisatie van woningen binnen het concept van particulier opdrachtgeverschap en project “Kies uw Stijl”.www.stijlwonen.nl

Sturm Architekten

Sturm Architekten is de architect van Bosschenhofwww.sturmarchitekten.nl